H4P34K8DZA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H4P34K8DZA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H4P34K8DZA
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 34.8K OHM 1W 0.5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.H4P34K8DZA.pdf2.H4P34K8DZA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije H4P34K8DZA
Številka dela H4P34K8DZA Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 34.8K OHM 1W 0.5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 85666 pcs Podatkovni list 1.H4P34K8DZA.pdf2.H4P34K8DZA.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Serija Holco, Holsworthy Odpornost 34.8 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 7-1879649-2
7-1879649-2-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
natančen opis 34.8 kOhms ±0.5% 1W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Sestava Metal Film