H4P470RFCA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H4P470RFCA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H4P470RFCA
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 470 OHM 1W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.H4P470RFCA.pdf2.H4P470RFCA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije H4P470RFCA
Številka dela H4P470RFCA Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 470 OHM 1W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 115702 pcs Podatkovni list 1.H4P470RFCA.pdf2.H4P470RFCA.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Serija Holco, Holsworthy Odpornost 470 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 4-1879621-1
4-1879621-1-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
natančen opis 470 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Sestava Metal Film