H4P620RFCA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H4P620RFCA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H4P620RFCA
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 620 OHM 1W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.H4P620RFCA.pdf2.H4P620RFCA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije H4P620RFCA
Številka dela H4P620RFCA Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 620 OHM 1W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 103158 pcs Podatkovni list 1.H4P620RFCA.pdf2.H4P620RFCA.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Serija Holco, Holsworthy Odpornost 620 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 4-1879621-4
4-1879621-4-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 620 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Sestava Metal Film