H4P86K6DZA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H4P86K6DZA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H4P86K6DZA
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 86.6K OHM 1W 0.5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.H4P86K6DZA.pdf2.H4P86K6DZA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije H4P86K6DZA
Številka dela H4P86K6DZA Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 86.6K OHM 1W 0.5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 86137 pcs Podatkovni list 1.H4P86K6DZA.pdf2.H4P86K6DZA.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Serija Holco, Holsworthy Odpornost 86.6 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 9-1879649-1
9-1879649-1-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 86.6 kOhms ±0.5% 1W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Sestava Metal Film