H4P8K2FZA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H4P8K2FZA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H4P8K2FZA
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 8.2K OHM 1W 1% AXIAL
Podatkovni listi: H4P8K2FZA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije H4P8K2FZA
Številka dela H4P8K2FZA Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 8.2K OHM 1W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 179864 pcs Podatkovni list H4P8K2FZA.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Serija Holco, Holsworthy Odpornost 8.2 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 7-1879627-1
A129365
H4P8K2FZA-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
natančen opis 8.2 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Sestava Metal Film