H8100RAAA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H8100RAAA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H8100RAAA
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 100 OHM 1/4W 0.05% AXIAL
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije H8100RAAA
Številka dela H8100RAAA Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 100 OHM 1/4W 0.05% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 35022 pcs Podatkovni list
Toleranca ±0.05% Temperaturni koeficient ±5ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm)
Serija Holco, Holsworthy Odpornost 100 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 8-1879642-4
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 100 Ohms ±0.05% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Sestava Metal Film