H8154RBYA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H8154RBYA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H8154RBYA
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 154 OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.H8154RBYA.pdf2.H8154RBYA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije H8154RBYA
Številka dela H8154RBYA Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 154 OHM 1/4W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 67529 pcs Podatkovni list 1.H8154RBYA.pdf2.H8154RBYA.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±15ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm)
Serija Holco, Holsworthy Odpornost 154 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 1-1879663-6
1-1879663-6-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
natančen opis 154 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Sestava Metal Film