H815K4DYA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H815K4DYA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H815K4DYA
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 15.4K OHM 1/4W 0.5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.H815K4DYA.pdf2.H815K4DYA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije H815K4DYA
Številka dela H815K4DYA Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 15.4K OHM 1/4W 0.5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79716 pcs Podatkovni list 1.H815K4DYA.pdf2.H815K4DYA.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±15ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm)
Serija Holco, Holsworthy Odpornost 15.4 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 5-1879637-5
5-1879637-5-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
natančen opis 15.4 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Sestava Metal Film