H815KFDA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H815KFDA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H815KFDA
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 15.0K OHM 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.H815KFDA.pdf2.H815KFDA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije H815KFDA
Številka dela H815KFDA Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 15.0K OHM 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 129441 pcs Podatkovni list 1.H815KFDA.pdf2.H815KFDA.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm)
Serija Holco, Holsworthy Odpornost 15 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 7-1879619-7
7-1879619-7-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
natančen opis 15 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Sestava Metal Film