H816KFDA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H816KFDA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H816KFDA
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 16.0K OHM 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.H816KFDA.pdf2.H816KFDA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije H816KFDA
Številka dela H816KFDA Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 16.0K OHM 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 132927 pcs Podatkovni list 1.H816KFDA.pdf2.H816KFDA.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm)
Serija Holco, Holsworthy Odpornost 16 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 7-1879619-8
7-1879619-8-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
natančen opis 16 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Sestava Metal Film