H817R4BDA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H817R4BDA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H817R4BDA
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 17.4 OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.H817R4BDA.pdf2.H817R4BDA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije H817R4BDA
Številka dela H817R4BDA Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 17.4 OHM 1/4W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 82595 pcs Podatkovni list 1.H817R4BDA.pdf2.H817R4BDA.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm)
Serija Holco, Holsworthy Odpornost 17.4 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 2-1879672-4
2-1879672-4-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
natančen opis 17.4 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Sestava Metal Film