H81K15DYA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H81K15DYA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H81K15DYA
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 1.15K OHM 1/4W 0.5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.H81K15DYA.pdf2.H81K15DYA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije H81K15DYA
Številka dela H81K15DYA Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 1.15K OHM 1/4W 0.5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 73537 pcs Podatkovni list 1.H81K15DYA.pdf2.H81K15DYA.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±15ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm)
Serija Holco, Holsworthy Odpornost 1.15 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 1879637-1
1879637-1-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
natančen opis 1.15 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Sestava Metal Film