H81K1DYA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H81K1DYA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H81K1DYA
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 1.10K OHM 1/4W 0.5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.H81K1DYA.pdf2.H81K1DYA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije H81K1DYA
Številka dela H81K1DYA Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 1.10K OHM 1/4W 0.5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 91076 pcs Podatkovni list 1.H81K1DYA.pdf2.H81K1DYA.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±15ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm)
Serija Holco, Holsworthy Odpornost 1.1 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 9-1879636-9
9-1879636-9-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 1.1 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Sestava Metal Film