H81K8FDA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H81K8FDA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H81K8FDA
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 1.80K OHM 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.H81K8FDA.pdf2.H81K8FDA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije H81K8FDA
Številka dela H81K8FDA Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 1.80K OHM 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 118467 pcs Podatkovni list 1.H81K8FDA.pdf2.H81K8FDA.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm)
Serija Holco, Holsworthy Odpornost 1.8 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 5-1879619-5
5-1879619-5-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
natančen opis 1.8 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Sestava Metal Film