H823K7DCA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H823K7DCA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H823K7DCA
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 23.7K OHM 1/4W 0.5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.H823K7DCA.pdf2.H823K7DCA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije H823K7DCA
Številka dela H823K7DCA Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 23.7K OHM 1/4W 0.5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 128063 pcs Podatkovni list 1.H823K7DCA.pdf2.H823K7DCA.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm)
Serija Holco, Holsworthy Odpornost 23.7 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 6-1879646-4
6-1879646-4-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 23.7 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Sestava Metal Film