H82K43BYA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H82K43BYA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H82K43BYA
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 2.43K OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.H82K43BYA.pdf2.H82K43BYA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije H82K43BYA
Številka dela H82K43BYA Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 2.43K OHM 1/4W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79335 pcs Podatkovni list 1.H82K43BYA.pdf2.H82K43BYA.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±15ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm)
Serija Holco, Holsworthy Odpornost 2.43 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 3-1879664-2
3-1879664-2-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 2.43 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Sestava Metal Film