H830RFZA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H830RFZA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H830RFZA
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 30.0 OHM 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.H830RFZA.pdf2.H830RFZA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije H830RFZA
Številka dela H830RFZA Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 30.0 OHM 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 160333 pcs Podatkovni list 1.H830RFZA.pdf2.H830RFZA.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm)
Serija Holco, Holsworthy Odpornost 30 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 1-1879631-2
1-1879631-2-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 30 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Sestava Metal Film