H838R3DYA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H838R3DYA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H838R3DYA
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 38.3 OHM 1/4W 0.5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.H838R3DYA.pdf2.H838R3DYA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije H838R3DYA
Številka dela H838R3DYA Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 38.3 OHM 1/4W 0.5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 78212 pcs Podatkovni list 1.H838R3DYA.pdf2.H838R3DYA.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±15ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm)
Serija Holco, Holsworthy Odpornost 38.3 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 2-1879636-9
2-1879636-9-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
natančen opis 38.3 Ohms ±0.5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Sestava Metal Film