H83K09BDA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H83K09BDA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H83K09BDA
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 3.09K OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.H83K09BDA.pdf2.H83K09BDA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije H83K09BDA
Številka dela H83K09BDA Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 3.09K OHM 1/4W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 77557 pcs Podatkovni list 1.H83K09BDA.pdf2.H83K09BDA.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm)
Serija Holco, Holsworthy Odpornost 3.09 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 4-1879674-2
4-1879674-2-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
natančen opis 3.09 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Sestava Metal Film