H8464KBDA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H8464KBDA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H8464KBDA
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 464K OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.H8464KBDA.pdf2.H8464KBDA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije H8464KBDA
Številka dela H8464KBDA Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 464K OHM 1/4W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 82279 pcs Podatkovni list 1.H8464KBDA.pdf2.H8464KBDA.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm)
Serija Holco, Holsworthy Odpornost 464 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 5-1879676-3
5-1879676-3-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
natančen opis 464 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Sestava Metal Film