H84K99BDA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H84K99BDA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H84K99BDA
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 4.99K OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.H84K99BDA.pdf2.H84K99BDA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije H84K99BDA
Številka dela H84K99BDA Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 4.99K OHM 1/4W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 78378 pcs Podatkovni list 1.H84K99BDA.pdf2.H84K99BDA.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm)
Serija Holco, Holsworthy Odpornost 4.99 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 6-1879674-2
6-1879674-2-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
natančen opis 4.99 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Sestava Metal Film