H853K6DYA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H853K6DYA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H853K6DYA
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 53.6K OHM 1/4W 0.5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.H853K6DYA.pdf2.H853K6DYA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije H853K6DYA
Številka dela H853K6DYA Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 53.6K OHM 1/4W 0.5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79195 pcs Podatkovni list 1.H853K6DYA.pdf2.H853K6DYA.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±15ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm)
Serija Holco, Holsworthy Odpornost 53.6 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 8-1879637-1
8-1879637-1-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
natančen opis 53.6 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Sestava Metal Film