H85K36DYA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H85K36DYA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H85K36DYA
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 5.36K OHM 1/4W 0.5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.H85K36DYA.pdf2.H85K36DYA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije H85K36DYA
Številka dela H85K36DYA Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 5.36K OHM 1/4W 0.5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 77623 pcs Podatkovni list 1.H85K36DYA.pdf2.H85K36DYA.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±15ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm)
Serija Holco, Holsworthy Odpornost 5.36 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 3-1879637-3
3-1879637-3-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 5.36 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Sestava Metal Film