H871K5BDA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H871K5BDA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H871K5BDA
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 71.5K OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.H871K5BDA.pdf2.H871K5BDA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije H871K5BDA
Številka dela H871K5BDA Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 71.5K OHM 1/4W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70408 pcs Podatkovni list 1.H871K5BDA.pdf2.H871K5BDA.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm)
Serija Holco, Holsworthy Odpornost 71.5 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 7-1879675-4
7-1879675-4-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
natančen opis 71.5 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Sestava Metal Film