H878K7DYA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H878K7DYA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H878K7DYA
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 78.7K OHM 1/4W 0.5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.H878K7DYA.pdf2.H878K7DYA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije H878K7DYA
Številka dela H878K7DYA Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 78.7K OHM 1/4W 0.5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 83080 pcs Podatkovni list 1.H878K7DYA.pdf2.H878K7DYA.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±15ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm)
Serija Holco, Holsworthy Odpornost 78.7 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 8-1879637-9
8-1879637-9-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 78.7 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Sestava Metal Film