H890R9BDA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H890R9BDA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H890R9BDA
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 90.9 OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.H890R9BDA.pdf2.H890R9BDA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije H890R9BDA
Številka dela H890R9BDA Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 90.9 OHM 1/4W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 68144 pcs Podatkovni list 1.H890R9BDA.pdf2.H890R9BDA.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm)
Serija Holco, Holsworthy Odpornost 90.9 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 9-1879672-3
9-1879672-3-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 90.9 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Sestava Metal Film