H895R3BDA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H895R3BDA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H895R3BDA
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 95.3 OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.H895R3BDA.pdf2.H895R3BDA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije H895R3BDA
Številka dela H895R3BDA Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 95.3 OHM 1/4W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 87911 pcs Podatkovni list 1.H895R3BDA.pdf2.H895R3BDA.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm)
Serija Holco, Holsworthy Odpornost 95.3 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 9-1879672-5
9-1879672-5-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 95.3 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Sestava Metal Film