HBA22MFZRE
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
HBA22MFZRE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HBA22MFZRE
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 22M OHM 0.8W 1% RADIAL
Podatkovni listi: 1.HBA22MFZRE.pdf2.HBA22MFZRE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HBA22MFZRE
Številka dela HBA22MFZRE Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 22M OHM 0.8W 1% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 46089 pcs Podatkovni list 1.HBA22MFZRE.pdf2.HBA22MFZRE.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Radial Lead Velikost / dimenzija 0.315" L x 0.102" W (8.00mm x 2.60mm)
Serija HB, CGS Odpornost 22 MOhms
Moč (Watts) 0.8W Pakiranje Tray
Paket / primer Radial Druga imena 1625960-6
1625960-6-ND
A106173
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
Lastnosti High Voltage, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 22 MOhms ±1% 0.8W Through Hole Resistor Radial High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film Sestava Thick Film