HSA254R7J
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
HSA254R7J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HSA254R7J
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES CHAS MNT 4.7 OHM 5% 25W
Podatkovni listi: 1.HSA254R7J.pdf2.HSA254R7J.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HSA254R7J
Številka dela HSA254R7J Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES CHAS MNT 4.7 OHM 5% 25W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 59286 pcs Podatkovni list 1.HSA254R7J.pdf2.HSA254R7J.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Velikost / dimenzija 1.142" L x 1.102" W (29.00mm x 28.00mm) Serija HS, CGS
Odpornost 4.7 Ohms Moč (Watts) 25W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial, Box
Druga imena 5-1625971-4
5-1625971-4-ND
A102145
delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.591" (15.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 4.7 Ohms ±5% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound