HSA2575RJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
HSA2575RJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HSA2575RJ
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES CHAS MNT 75 OHM 5% 25W
Podatkovni listi: 1.HSA2575RJ.pdf2.HSA2575RJ.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HSA2575RJ
Številka dela HSA2575RJ Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES CHAS MNT 75 OHM 5% 25W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 61937 pcs Podatkovni list 1.HSA2575RJ.pdf2.HSA2575RJ.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Velikost / dimenzija 1.142" L x 1.102" W (29.00mm x 28.00mm) Serija HS, CGS
Odpornost 75 Ohms Moč (Watts) 25W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial, Box
Druga imena 1676625-8
A137145
HSA2575RJ-ND
delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.591" (15.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 75 Ohms ±5% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound