HSA50150RF
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
HSA50150RF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HSA50150RF
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES CHAS MNT 150 OHM 1% 50W
Podatkovni listi: 1.HSA50150RF.pdf2.HSA50150RF.pdf
100 pcs
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HSA50150RF
Številka dela HSA50150RF Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES CHAS MNT 150 OHM 1% 50W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 35909 pcs Podatkovni list 1.HSA50150RF.pdf2.HSA50150RF.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±30ppm/°C
Velikost / dimenzija 2.008" L x 1.181" W (51.00mm x 30.00mm) Serija HS, CGS
Odpornost 150 Ohms Moč (Watts) 50W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial, Box
Druga imena 5-1630186-5
5-1630186-5-ND
A138872
HSA50150RF-ND
delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.669" (17.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 150 Ohms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound