HSA5027RF
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
HSA5027RF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HSA5027RF
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES CHAS MNT 27 OHM 1% 50W
Podatkovni listi: 1.HSA5027RF.pdf2.HSA5027RF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HSA5027RF
Številka dela HSA5027RF Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES CHAS MNT 27 OHM 1% 50W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28503 pcs Podatkovni list 1.HSA5027RF.pdf2.HSA5027RF.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Velikost / dimenzija 2.008" L x 1.181" W (51.00mm x 30.00mm) Serija HS, CGS
Odpornost 27 Ohms Moč (Watts) 50W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial, Box
Druga imena 5-1630186-8
A137159
HSA5027RF-ND
delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.669" (17.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 27 Ohms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound