HSA50470RF
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
HSA50470RF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HSA50470RF
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES CHAS MNT 470 OHM 1% 50W
Podatkovni listi: HSA50470RF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HSA50470RF
Številka dela HSA50470RF Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES CHAS MNT 470 OHM 1% 50W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31504 pcs Podatkovni list HSA50470RF.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±30ppm/°C
Velikost / dimenzija 2.008" L x 1.181" W (51.00mm x 30.00mm) Serija HS, CGS
Odpornost 470 Ohms Moč (Watts) 50W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial, Box
Druga imena 5-1630186-6
A137164
HSA50470RF-ND
delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.669" (17.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 470 Ohms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound