HSC100360RJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
HSC100360RJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HSC100360RJ
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES CHAS MNT 360 OHM 5% 100W
Podatkovni listi: 1.HSC100360RJ.pdf2.HSC100360RJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HSC100360RJ
Številka dela HSC100360RJ Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES CHAS MNT 360 OHM 5% 100W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13873 pcs Podatkovni list 1.HSC100360RJ.pdf2.HSC100360RJ.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±30ppm/°C
Velikost / dimenzija 2.579" L x 1.870" W (65.50mm x 47.50mm) Serija HS, CGS
Odpornost 360 Ohms Moč (Watts) 100W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial, Box
Druga imena 9-1625999-2
A137191
HSC100360RJ-ND
delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.024" (26.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 360 Ohms ±5% 100W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound