HSC20012RJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
HSC20012RJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HSC20012RJ
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES CHAS MNT 12 OHM 5% 200W
Podatkovni listi: 1.HSC20012RJ.pdf2.HSC20012RJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HSC20012RJ
Številka dela HSC20012RJ Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES CHAS MNT 12 OHM 5% 200W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3543 pcs Podatkovni list 1.HSC20012RJ.pdf2.HSC20012RJ.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Velikost / dimenzija 3.543" L x 2.874" W (90.00mm x 73.00mm) Serija HS, CGS
Odpornost 12 Ohms Moč (Watts) 200W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial, Box
Druga imena 1630019-4
A137216
HSC20012RJ-ND
delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Vodilni stil Terminal Screw Type
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.654" (42.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 12 Ohms ±5% 200W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound