HSC20040RJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
HSC20040RJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HSC20040RJ
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES CHAS MNT 40 OHM 5% 200W
Podatkovni listi: 1.HSC20040RJ.pdf2.HSC20040RJ.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HSC20040RJ
Številka dela HSC20040RJ Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES CHAS MNT 40 OHM 5% 200W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3549 pcs Podatkovni list 1.HSC20040RJ.pdf2.HSC20040RJ.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Velikost / dimenzija 3.543" L x 2.874" W (90.00mm x 73.00mm) Serija HS, CGS
Odpornost 40 Ohms Moč (Watts) 200W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial, Box
Druga imena 2-1630019-0
A137228
HSC20040RJ-ND
delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Vodilni stil Terminal Screw Type
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.654" (42.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 40 Ohms ±5% 200W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound