HSC250100RJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
HSC250100RJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HSC250100RJ
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES CHAS MNT 100 OHM 5% 250W
Podatkovni listi: 1.HSC250100RJ.pdf2.HSC250100RJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HSC250100RJ
Številka dela HSC250100RJ Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES CHAS MNT 100 OHM 5% 250W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2694 pcs Podatkovni list 1.HSC250100RJ.pdf2.HSC250100RJ.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Velikost / dimenzija 4.291" L x 2.874" W (109.00mm x 73.00mm) Serija HS, CGS
Odpornost 100 Ohms Moč (Watts) 250W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial, Box
Druga imena 1630024-1
1630024-1-ND
A102388
delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Vodilni stil Terminal Screw Type
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.654" (42.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 100 Ohms ±5% 250W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound