LR0204F22K
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
LR0204F22K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LR0204F22K
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 22.0K OHM 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.LR0204F22K.pdf2.LR0204F22K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LR0204F22K
Številka dela LR0204F22K Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 22.0K OHM 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4205746 pcs Podatkovni list 1.LR0204F22K.pdf2.LR0204F22K.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.079" Dia x 0.138" L (2.00mm x 3.50mm)
Serija LR, Neohm Odpornost 22 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena 1622196-1
1622196-1-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 22 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film