LR0204F36R
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
LR0204F36R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LR0204F36R
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 36.0 OHM 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.LR0204F36R.pdf2.LR0204F36R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LR0204F36R
Številka dela LR0204F36R Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 36.0 OHM 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4531378 pcs Podatkovni list 1.LR0204F36R.pdf2.LR0204F36R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.079" Dia x 0.138" L (2.00mm x 3.50mm)
Serija LR, Neohm Odpornost 36 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena 1622224-1
1622224-1-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 36 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film