LR0204F560R
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
LR0204F560R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LR0204F560R
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 560 OHM 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.LR0204F560R.pdf2.LR0204F560R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LR0204F560R
Številka dela LR0204F560R Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 560 OHM 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4613552 pcs Podatkovni list 1.LR0204F560R.pdf2.LR0204F560R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.079" Dia x 0.138" L (2.00mm x 3.50mm)
Serija LR, Neohm Odpornost 560 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena 1622255-1
1622255-1-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 560 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film