LR1F22R1
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
LR1F22R1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LR1F22R1
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 22.1 OHM 0.6W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.LR1F22R1.pdf2.LR1F22R1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LR1F22R1
Številka dela LR1F22R1 Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 22.1 OHM 0.6W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4189272 pcs Podatkovni list 1.LR1F22R1.pdf2.LR1F22R1.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.091" Dia x 0.244" L (2.30mm x 6.20mm)
Serija LR, Neohm Odpornost 22.1 Ohms
Moč (Watts) 0.6W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena 1-1622392-0
1-1622392-0-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 22.1 Ohms ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LR1F22R
LR1F22R
Proizvajalci: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis: RES 22.0 OHM 0.6W 1% AXIAL