LR1F8K66
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
LR1F8K66 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LR1F8K66
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 8.66K OHM 0.6W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.LR1F8K66.pdf2.LR1F8K66.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LR1F8K66
Številka dela LR1F8K66 Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 8.66K OHM 0.6W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4230045 pcs Podatkovni list 1.LR1F8K66.pdf2.LR1F8K66.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.091" Dia x 0.244" L (2.30mm x 6.20mm)
Serija LR, Neohm Odpornost 8.66 kOhms
Moč (Watts) 0.6W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena 1622585-1
1622585-1-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 8.66 kOhms ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film