LR1LJR56
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
LR1LJR56 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LR1LJR56
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 0.56 OHM 1/2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.LR1LJR56.pdf2.LR1LJR56.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LR1LJR56
Številka dela LR1LJR56 Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 0.56 OHM 1/2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1040669 pcs Podatkovni list 1.LR1LJR56.pdf2.LR1LJR56.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.091" Dia x 0.244" L (2.30mm x 6.20mm)
Serija LR, Neohm Odpornost 560 mOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena 1622604-1
1622604-1-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 560 mOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film