MPC108503J
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPC108503J
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 50.0K OHM 10W 5% RADIAL
Podatkovni listi: MPC108503J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MPC108503J
Številka dela MPC108503J Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 50.0K OHM 10W 5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 38648 pcs Podatkovni list MPC108503J.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.000" L x 0.100" W (25.40mm x 2.54mm)
Serija MPC, CGS Odpornost 50 kOhms
Moč (Watts) 10W Pakiranje Tray
Paket / primer Radial Druga imena 1-1623775-4
1-1623775-4-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.000" (25.40mm)
Lastnosti Flame Proof, Non-Inductive, Safety Stopnja napak -
natančen opis 50 kOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Non-Inductive, Safety Thick Film Sestava Thick Film