MPR20C4K7J
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
MPR20C4K7J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPR20C4K7J
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 4.7K OHM 20W 5% TO220
Podatkovni listi: MPR20C4K7J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MPR20C4K7J
Številka dela MPR20C4K7J Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 4.7K OHM 20W 5% TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28439 pcs Podatkovni list MPR20C4K7J.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja TO-220-2 Velikost / dimenzija 0.417" L x 0.177" W (10.60mm x 4.50mm)
Serija MPR, CGS Odpornost 4.7 kOhms
Moč (Watts) 20W Pakiranje Bulk
Paket / primer TO-220-2 Druga imena 2-1623809-0
2-1623809-0-ND
A105514
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.748" (19.00mm) Lastnosti Flame Proof, Non-Inductive, Safety
Stopnja napak - natančen opis 4.7 kOhms ±5% 20W Through Hole Resistor TO-220-2 Flame Proof, Non-Inductive, Safety Thick Film