MPT30C20RJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPT30C20RJ
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 20 OHM 30W 5% TO220
Podatkovni listi: 1.MPT30C20RJ.pdf2.MPT30C20RJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MPT30C20RJ
Številka dela MPT30C20RJ Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 20 OHM 30W 5% TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31228 pcs Podatkovni list 1.MPT30C20RJ.pdf2.MPT30C20RJ.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja TO-220-2 Velikost / dimenzija 0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm)
Serija MPT, CGS Odpornost 20 Ohms
Moč (Watts) 30W Pakiranje Bulk
Paket / primer TO-220-2 Druga imena 1879356-3
1879356-3-ND
delovna temperatura -65°C ~ 150°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.810" (20.58mm)
Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive Stopnja napak -
natančen opis 20 Ohms ±5% 30W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MPT612FBD48,151
MPT612FBD48,151
Proizvajalci: N/A
Opis: IC MCU 32BIT 32KB FLASH 48LQFP
Na zalogi: 4018 pcs
Prenesi:
RFQ
MPT-65B
MPT-65B
Proizvajalci: MEAN WELL
Opis: AC/DC CONVERTER 5V 12V -12V 64W
Na zalogi: 3295 pcs
Prenesi: MPT-65B.pdf
RFQ
MPT-65C
MPT-65C
Proizvajalci: MEAN WELL
Opis: AC/DC CONVERTER 5V 15V -15V 65W
Prenesi: MPT-65C.pdf
MPT30C16RJ
MPT30C16RJ
Proizvajalci: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis: RES 16 OHM 30W 5% TO220
Prenesi: MPT30C16RJ.pdf
MPT30A3R3J
MPT30A3R3J
Opis: RES 3.3 OHM 30W 5% TO220