RL73H2ER24FTDF
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
RL73H2ER24FTDF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RL73H2ER24FTDF
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 0.24 OHM 1% 1/2W 1210
Podatkovni listi: 1.RL73H2ER24FTDF.pdf2.RL73H2ER24FTDF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RL73H2ER24FTDF
Številka dela RL73H2ER24FTDF Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 0.24 OHM 1% 1/2W 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 560107 pcs Podatkovni list 1.RL73H2ER24FTDF.pdf2.RL73H2ER24FTDF.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.098" W (3.10mm x 2.50mm)
Serija RL73, CGS Odpornost 240 mOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena 3-1879463-4
A138562TR
RL73H2ER24FTDF-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Current Sense Stopnja napak -
natančen opis 240 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Current Sense Thick Film Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
RL73H2ER30FTD
RL73H2ER30FTD
Proizvajalci: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis: RES 0.3 OHM 1% 1/2W 1210
Na zalogi: 747059 pcs
Prenesi: RL73H2ER30FTD.pdf
RFQ
RL73H2ER24FTD
RL73H2ER24FTD
Opis: RES 0.24 OHM 1% 1/2W 1210