RL73H2ER39FTDF
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
RL73H2ER39FTDF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RL73H2ER39FTDF
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 0.39 OHM 1% 1/2W 1210
Podatkovni listi: 1.RL73H2ER39FTDF.pdf2.RL73H2ER39FTDF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RL73H2ER39FTDF
Številka dela RL73H2ER39FTDF Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 0.39 OHM 1% 1/2W 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 395009 pcs Podatkovni list 1.RL73H2ER39FTDF.pdf2.RL73H2ER39FTDF.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.098" W (3.10mm x 2.50mm)
Serija RL73, CGS Odpornost 390 mOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena A138572CT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Current Sense Stopnja napak -
natančen opis 390 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Current Sense Thick Film Sestava Thick Film