RL73H2HR16FTDF
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
RL73H2HR16FTDF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RL73H2HR16FTDF
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 0.16 OHM 1% 3/4W 2010
Podatkovni listi: 1.RL73H2HR16FTDF.pdf2.RL73H2HR16FTDF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RL73H2HR16FTDF
Številka dela RL73H2HR16FTDF Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 0.16 OHM 1% 3/4W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 376354 pcs Podatkovni list 1.RL73H2HR16FTDF.pdf2.RL73H2HR16FTDF.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija RL73, CGS Odpornost 160 mOhms
Moč (Watts) 0.75W, 3/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) Druga imena 2-1879464-8
A138597TR
RL73H2HR16FTDF-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.030" (0.75mm)
Lastnosti Current Sense Stopnja napak -
natančen opis 160 mOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense Thick Film Sestava Thick Film