RL73H3AR33FTDF
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
RL73H3AR33FTDF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RL73H3AR33FTDF
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 0.33 OHM 1% 1W 2512
Podatkovni listi: 1.RL73H3AR33FTDF.pdf2.RL73H3AR33FTDF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RL73H3AR33FTDF
Številka dela RL73H3AR33FTDF Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 0.33 OHM 1% 1W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 433369 pcs Podatkovni list 1.RL73H3AR33FTDF.pdf2.RL73H3AR33FTDF.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
Serija RL73, CGS Odpornost 330 mOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena 8-1622824-6
A138626TR
RL73H3AR33FTDF-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm)
Lastnosti Current Sense Stopnja napak -
natančen opis 330 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Thick Film Sestava Thick Film